Добро пожаловать! Войдите или зарегистрируйтесь.
Категории

Тренажеры

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
 Хокейний тренажер  "Імітатор воротаря DN-69"
Сумка для шайб - в подарунок !!! Хокейний тренажер - імітатор воротаря для юних хокеїстів і не тільки. Застосовується для відпрацювання точності кидків. Імітатор воротаря має невелику вагу і можливість швидкого монтажу, що дозволяють використовувати імітатор для воріт як для вуличних тренувань, т..
1,200 грн Без НДС: 1,200 грн
На основе 3 отзывов.
Хокейні товари
 http://www.fanathockey.com ..
0 грн Без НДС: 0 грн
На основе 0 отзывов.
Хокейний тренажер "Змійка  DN-69"
Призначена для освоєння техніки проходів навколо або під перешкодами. Для відпрацювання техніки обведення шайби під ключками і між ковзанів противника. Дозволяє відточувати різні маневри. Тренажер складається з 5 секцій, на рухомих шарнірах. Зручний в зберіганні, не займає багато місця Дозволяє т..
500 грн Без НДС: 500 грн
На основе 1 отзывов.
Хокейний тренажер "Змійка льодова DN-69"
Змійка льодова призначена для освоєння техніки проходів навколо або під перешкодами. Для відпрацювання техніки обведення шайби під ключками і між ковзанів противника. Дозволяє відточувати різні маневри. Тренажер складається з 5 секцій, на рухомих шарнірах. Вага - 3.6 кг. Не перевертається. Дозвол..
700 грн Без НДС: 700 грн
На основе 0 отзывов.
Хокейний тренажер "Імітатор воротаря універсальний  DN-69"
Хокейний тренажер - імітатор воротаря універсальний. Тепер не потрібно додатково купувати хокейні ворота !!! Застосовується для відпрацювання точності кидків. Імітатор воротаря має невелику вагу і можливість швидкого монтажу, що дозволяють використовувати імітатор де завгодно, як для вуличних тре..
2,500 грн Без НДС: 2,500 грн
На основе 0 отзывов.
Хокейний тренажер "М"яч для дріблінга DN-69"
..
80 грн Без НДС: 80 грн
На основе 0 отзывов.
 Хокейний тренажер "Для дріблінгу та пасу DN-69"
 Хокейний тренажер "DN-69" для юних хокеїстів і не тільки. Відпрацювання пасу і дріблінгу. Виконання кидків. Можна використовувати на будь-якому покритті, в приміщенні і на вулиці. Міцний матеріал.Розмір 2х1 м. У комплект входить - полотно 2х1м, повертальний механізм, 2 джгута, шайба з поліп..
2,000 грн Без НДС: 2,000 грн
На основе 3 отзывов.
Яндекс.Метрика